O magazynie

Zapraszamy do wyjątkowego Magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Mowa o modnym, biznesowo – lifestylowym kwartalniku, o szerokim zasięgu i nakładzie 6-7 tys. egzemplarzy z dystrybucją wysyłkową imienną do naszej bazy, a także w licznych luksusowych hotelach w całej Polsce oraz na licznych Galach i spotkaniach biznesowych.

Magazyn „Osobowości i Sukcesy” to pismo prezentujące ciekawe i oryginalne Osobowości, z różnych dziedzin życia społecznego i kulturalnego. Pismo dla ludzi sukcesu i o ludziach sukcesu, pismo o drodze, która do tego sukcesu prowadzi. Idealne dla biznesmenów i artystów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pismo jest „lekkie”, bez zadęcia. Dociera do prestiżowej grupy docelowej, która z przyjemnością kładzie je na blacie swojego biurka. Twórcą pisma jest Mariusz Pujszo.

Magazyn prowadzi przez nowoczesne style i trendy. Odpowiada na pytanie: kto był, a kto jest Osobowością i dlaczego? Czym jest dziś sukces i jak go osiągnąć? Informujemy o nowościach ze świata motoryzacji, technologii, mody, sztuki i sportu. Przedstawiamy ciekawych ludzi poprzez ich pasje i marzenia. Pokazujemy magiczne miejsca na całym świecie.

Magazyn jest synchronizowany z interaktywnym portalem internetowym www.osobowosciisukcesy.pl oraz z licznymi eventami, podczas których wręczamy statuetki najwybitniejszym Osobowościom, jak również firmom, usługom, samorządom i produktom, które odniosły sukces w minionym roku. Ponadto magazyn współistnieje z Klubem Sukcesu – Pujszany.

„Osobowości i Sukcesy” – to przedsięwzięcie składające się z trzech projektów:

  • Prestiżowego Magazynu
  • Portalu internetowego
  • Eventów

Naszymi odbiorcami są właściciele firm, managerowie zarządzający dużymi i średnimi firmami oraz dyrektorzy marketingu i handlowcy. Marszałkowie województw oraz prezydenci miast. Przedstawiciele wolnych zawodów między innymi: prawnicy, lekarze, sportowcy, restauratorzy, artyści itp. Słowem – wszyscy, którzy cenią sobie pismo o wysokim poziomie z segmentu Premium.

Zobacz najnowszy numer „Osobowości i Sukcesy” 1/2024

POBIERZ W PDFZOBACZ ONLINE