Agroturystyka Pujszany

Tworzymy miejsce gdzie ludzie sukcesu i biznesu z danego regionu, będą mogli regularnie spotykając się, nawiązywać kontakty biznesowe i towarzyskie oraz wymieniać doświadczenia.

Rezydencja o powierzchni 500 metrów kwadratowych jest usytuowana na wysokości 300 m n.p.m. Na stoku południowym na czterohektarowej działce, w samym sercu Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego w pobliżu Zamościa i Roztocza.

Z tarasu rozlega się malowniczy widok, który urzeka swoim dzikim klimatem oraz pagórkowatym krajobrazem. Będziecie czuli się Państwo jak w Toskanii czy Prowansji. Tym bardziej, że widoki można podziwiać z zewnętrznego jacuzzi czy basenu usytuowanego w sadzie.

Miejsce to jest również gratką dla grzybiarzy, bowiem lasy obfitują w grzyby, a liczne lessowe wąwozy zapraszają na spacery i konne rajdy. Zdarza się, że agroturystyka Pujszany jest odwiedzana przez ludzi ze świata show-biznesu i biznesu, którzy tworzą niesamowity klimat tego miejsca.

Posiadłość ta jest idealnym miejscem spotkań biznesowych, towarzyskich, organizacji eventów, plenerów artystycznych, sympozjów, a przede wszystkim odpoczynku, gdzie można odetchnąć od zgiełku miasta i obcować z naturą. Można naszą posiadłość wynająć w całości, przyjechać na wakacje lub na weekend.

Spróbujecie Państwo niepowtarzalnej domowej kuchni i produktów regionalnych. A nasze zdrowe warzywa i zioła prosto z naszego ogródka oraz przepyszne przetwory, urzekną najbardziej wybredne podniebienia.

Na życzenie naszych gości organizujemy

Jazdę konna, jazdę bryczka, kuligi

Ognisko

Występy artystyczne

Rajdy off-road

Wycieczki piesze

Wycieczki do Zamościa

Obejrzyj więcej i zarezerwuj termin

PUJSZANY.PL