Zgłoś kandydaturę

Decyzją Organizatora zgłoszenia kandydatów do plebiscytu Osobowość Roku 2016 przyjmowane są do 31.03.2016r.

Organizatorem Plebiscytu (konkursu) jest Excellent Events - wydawca magazynu "Osobowości i Sukcesy". Organizator co roku wybiera osobowości i honoruje je statuetkami ”Osobowość Roku”. W tym roku dodatkowo po raz pierwszy Organizator zdecydował się poszerzyć grono Laureatów. Kapituła chce dotrzeć do wyjątkowych osób, które nie są znane szerokiemu ogółowi, a zasługują na tytuł „Osobowość Roku 2016“.

Zgłoszenia może dokonać każdy… znajomy, przyjaciel, członek rodziny, pracownik, czy szef. Każdy, kto zna kogoś o wyjątkowej osobowości!

Plebiscyt odbywać się będzie na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu.

[contact-form-7 id="5111" title="zgłoszenie"]

Po otrzymaniu Zgłoszenia, Organizator zweryfikuje danego Kandydata do Nagrody “Osobowość Roku 2016”. Po pozytywnej weryfikacji, Organizator zwróci się do Kandydata z prośbą o przesłanie e-mailem zgody na uczestnictwo oraz zdjęć (max.3) i własnego opisu do opublikowania na stronie www, po czym dopuści go do udziału w Konkursie.

Dopuszczając danego Kandydata do Plebiscytu rozpoczniemy jego promocję poprzez:

Kiedy kandydatura zostanie nieprzyjęta:


Plebiscyt „Osobowość Roku 2016″ trwa od 21.12.2015 do 31.03.2016 r.


Kapituła Konkursu oceni najbardziej wyjątkowe „osobowości”, a ich „właścicieli” zaprosi na Galę “Osobowości i Sukcesy Roku 2016”, w trakcie której wręczy statuetki “Osobowość Roku 2016”.

W skład Kapituły Plebiscytu "Osobowość Roku 2016" wchodzą:


Nominowani w Plebiscycie "Osobowość Roku 2016"