Światowy Festiwal Optymizmu 2017

Światowy Festiwal Optymizmu 2017

  • utworzone przez: admin
  • 27 lipca 2017
Światowy Festiwal Optymizmu 2017

Już po raz drugi w historii, tym razem w malowniczej Dolinie Dolnego Bugu nad rzeką Liwiec na terenie „Pałacu Łochów” i „Folwarku Łochów” w Łochowie odbędzie się Światowy Festiwal Optymizmu. To właśnie 20 sierpnia b.r. natężenie optymistów na metr kwadratowy będzie najwyższe w skali roku– wszystko właśnie za sprawą Światowego Festiwalu Optymizmu, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, którego nadrzędnym celem jest przekazywanie i wywołanie pozytywnych emocji wśród gości. Kulminacyjnym punktem Festiwalu będzie również oficjalne wręczenie stypendiów uhonorowanych przez Fundację „Jestem Optymistom”, które zostaną przekazane młodym i utalentowanym Optymistom.
Światowy Festiwal Optymizmu to jedyna w Polsce tego typu impreza, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Strefy tematyczne, niesamowite show i spotkania z gwiazdami przyciągną całe rodziny, zapewniając wspaniałą, optymistyczną niedzielę. Zatem do udziału w Światowym Festiwalu Optymizmu zapraszamy wszystkie osoby szukające siły napędowej dla swojego optymizmu i chcące dzielić się nim z innymi. Do dyspozycji zostaną wydzielone specjalne strefy, czyli sportowa, muzyczna, autorskich spotkań z artystami oraz strefa dla dzieci, która poprowadzi Zespół Mad. Dla optymistów przygotowano również warsztaty „Jogi Śmiechu”, prowadzone przez Piotra Bielskiego.
Podczas Światowego Festiwalu Optymizmu na scenie wystąpią artyści tacy jak: Jacek Kawalec, Michał Szyc, Agnieszka Wiechnik, Natalia Pujszo, skrzypaczka Izabela Żebrowska, Grupa Artystyczna Wiedźmuchy, Krzysztof Skiba oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Ponadto Światowy Festiwal Optymizmu uświetnią występy finalistów programu „Mam Talent”, czyli Zespół Taneczny Wolfgang i Marcin Muszyński, który przeniesie nas w świat magii. Na Festiwalu będziemy gościć również ubiegłoroczne stypendystki Fundacji „Jestem Optymistą”, czyli Magdalenę Rawską, Kingę Skoczylas i Natalię Wawrzyńczyk, które po raz kolejny oczarują nas swoim talentem wokalnym.

Kolejną atrakcją Festiwalu będzie Mecz Piłkarski Reprezentacji Artystów Polskich w Piłce Nożnej, czyli „Gwiazdy kontra Optymiści”. W skład drużyny Gwiazd będą wchodzili Jarosław Jakimowicz, Rafał Mroczek, Robert Moskwa, Michał Szyc, Grzegorz Jędrzejewski, Patryk Czerniejewski. Kto będzie w składzie kontr drużyny – Optymistów? Przekonamy się już niebawem…

Z kolei dla wielbicieli tenisa stołowego rozgrywać się będzie turniej pin-ponga, gdzie każdy z ochotników będzie miał okazję zmierzyć się w pojedynku ze znanymi artystami. Natomiast dla zwolenników sportów wodnych zorganizowany zostanie Optymistyczny Spływ Kajakowy, a dla pasjonatów i kolekcjonerów sztuki nie lada gratką okaże się licytacja niesamowitych obrazów na poczet Fundacji Leny Grochowskiej. Ponadto dla funów motoryzacji przygotowano zlot zabytkowych aut, które wezmą udział w konkursie na „Najbardziej Optymistyczny Zabytkowy Samochód”.

Na Światowym Festiwalu Optymizmu pojawią się laureaci zeszłorocznych edycji Gal, a wśród nich m.in. prof. Michał Kleiber i Władysław Grochowski oraz przedstawiciele wielu dziedzin życia społecznego i kulturalnego, czyli Iwona Pavlović, Maciej Orłoś, Robert Rutkowski, Marek Włodarczyk, prof. Mirosław Ząbek, Bilguun Ariubaatar, prof. Paweł Buszman, Jerzy Gruza, Marcin Mroczek, prof. Wiesław Banyś i inni. Jedno jest pewne w tym roku to malownicza Dolina Dolnego Bugu stanie się stolicą i domem wszystkich Optymistów!

Zostaw komentarz!