Plebiscyt zakończony

Decyzją Organizatora zgłoszenia kandydatów do plebiscytu Osobowość Roku 2016 przyjmowane są do 31.03.2016r.

 

Organizatorem Plebiscytu (konkursu) jest Excellent Events – wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Organizator co roku wybiera osobowości i honoruje je statuetkami ”Osobowość Roku”. W tym roku dodatkowo po raz pierwszy Organizator zdecydował się poszerzyć grono Laureatów. Kapituła chce dotrzeć do wyjątkowych osób, które nie są znane szerokiemu ogółowi, a zasługują na tytuł „Osobowość Roku 2016“.

Zgłoszenia może dokonać każdy… znajomy, przyjaciel, członek rodziny, pracownik, czy szef. Każdy, kto zna kogoś o wyjątkowej osobowości!

Plebiscyt odbywać się będzie na zasadach określonych w Regulaminie Konkursu.

Zgłoś swoją kandydaturę


Po otrzymaniu Zgłoszenia, Organizator zweryfikuje danego Kandydata do Nagrody “Osobowość Roku 2016”. Po pozytywnej weryfikacji, Organizator zwróci się do Kandydata z prośbą o przesłanie e-mailem zgody na uczestnictwo oraz zdjęć (max.3) i własnego opisu do opublikowania na stronie www, po czym dopuści go do udziału w Konkursie.

Dopuszczając danego Kandydata do Plebiscytu rozpoczniemy jego promocję poprzez:

Kiedy kandydatura zostanie nieprzyjęta:

  • W sytuacji kiedy nie zostaną spełnione wymagania zgłoszenia kandydatury.
  • W sytuacji kiedy Kandydat nie wyrazi zgody na uczestnictwo w Plebiscycie.

 

Plebiscyt | Osobowość Roku 2016 | trwa od 21.12.2015 do 31.03.2016 r.

 

Kapituła Konkursu oceni najbardziej wyjątkowe „osobowości”, a ich „właścicieli” zaprosi na Galę “Osobowości i Sukcesy Roku 2016”, w trakcie której wręczy statuetki “Osobowość Roku 2016”.