VICTORIA CYMES Sp. z o. o.

logo swieze soki w jpg

VICTORIA CYMES Sp. z o. o.

Dlaczego świeże soki Cymes ?

Na przestrzeni ostatnich lat jakość zdrowotna dostarczanej żywności znacząco się zmieniła – uległa modyfikacji niekoniecznie pozytywnej dla organizmu człowieka. Coraz większa część oferowanych produktów przechodzi intensywną obróbkę termiczną oraz modyfikacje chemiczną – nienaturalną zmianę składu chemicznego, tracąc przy okazji naturalnie zawarte w nich składniki min. witaminy i minerały. Jak udowodniono przetworzone w ten sposób soki owocowe mogą tracić nawet do 95% dobroczynnych dla zdrowia właściwości!

Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów zainteresowanych zasadami racjonalnego odżywiania firma Victoria Cymes wprowadziła na rynek soki świeżo wyciśnięte, naturalnie mętne, niebarwione, niepasteryzowane, niesłodzone i niekonserwowane czyli naturalne soki!

Co nas wyróżnia ?

tradycja

Już od 9 lat staramy się, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań naszych klientów, zyskując ich zaufanie, lojalność, a także zapewniając satysfakcję.

zdrowie

Zadbaj o zdrowie własne i swojej rodziny. Świeże soki Cymes sprawią, że Twoi najbliżsi będą pełni wigoru i energii. Świeże soki zawierają tylko substancje naturalne, są produktami o niskim stopniu przetworzenia dzięki czemu zachowują wszystkie witaminy, posiadają naturalny smak i zapach świeżych owoców i warzyw, czego nie posiadają inne soki pasteryzowane.

Nasze soki są produktami o wysokiej jakości, w tym wartości odżywczej, kierowane głównie dla tych, którzy świadomie wybierają zdrowy styl życia. Dotyczy to szczególnie aktywnych kobiet. Ale sięgają po soki także mężczyźni, młodzież i przedszkolne dzieci, które coraz chętniej wypijają szklankę świeżego soku marchwiowego czy jabłkowego.

jakość

Dbamy o najwyższe standardy produkcji, tak aby nasze wyroby zawsze spełniały oczekiwaniu naszych klientów. Konsumenci jednakowo zwracają uwagę na walory organoleptyczne, jak i naprozdrowotne. Staramy się produkować soki z najlepszych surowców i ich odmian pochodzących od kontrolowanych dostawców. Jako firma postawiliśmy na bezpieczeństwo produkcji świeżych soków. Wyróżniamy się od innych producentów produkcją soków warzywnych, które są bardziej cenne z punktu widzenia walorów odżywczych i zdrowotnych. Konsumenci coraz bardziej zwracają uwagę na pochodzenie i jakość soku, o czym świadczy coraz większa ich sprzedaż . Zakładowe laboratorium szczegółowo bada zarówno surowce przed skierowaniem ich do produkcji, jak i każdy produkt gotowy, zanim opuści mury zakładu. Jakość wyrobów jest dla wszystkich pracowników VICTORII CYMES sprawą najważniejszą.

www.swiezesoki.pl