Marcin Muszyński

Marcin Muszyński

Marcin Muszyński to iście Magiczna Osobowość.

Jest aktorem, reżyserem i twórcą dużych iluzji i to właśnie jego osobowość jest odzwierciedleniem jego sukcesu. Ogromna pasja, wszechstronne zdolności i lata ciężkiej pracy sprawiły, iż jest dzisiaj najbardziej rozchwytywanym Polskim Iluzjonistą, robiącym magiczne spektakle na niespotykaną dotąd skalę.

Szerszej publiczności zaprezentował się po raz pierwszy w show „Mam Talent”, gdzie głosy widzów doprowadziły go do ścisłej 4-ki najbardziej utalentowanych osób w Polsce!
Jednocześnie był pierwszym i jedynym w Polsce Iluzjonistą, który osiągnął taki sukces.

Marcina charakterystyką są pełnometrażowe spektakle Dużej Iluzji, które sam tworzy, reżyseruje i dzięki temu są one niepowtarzalne i wyjątkowe. Aktualnie to blisko 30-ton rekwizytów, scenografii i techniki scenicznej.

Skala Sztuk jakie zdobią repertuar Marcina zapierają dech w piersiach, gdyż są to jedne z najpiękniejszych a zarazem najtrudniejszych projektów dużej Iluzji na Świecie!
W repertuarze można między innymi zobaczyć:
„Magiczną Podróż” – sensacyjną etiudę z przecięciem Iluzjonisty na pół piłą spalinową…po czym nogi odjeżdżają same na rowerze…
Rozmaite lewitacje ludzi,czy też widowiskowe pojawienie dowolnego auta,
Magiczne Kabarety, Program z Duchami, czy też lewitacja asystentki nad mieczami…
To nie wszystko, a zaledwie mały zwiastun!
W Projektach Marcina jest przygotowane tak nadzwyczajne zjawisko jak Pojawienie Wagonu kolejowego lub Zniknięcie Pałacu Kultury i Nauki!
Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Najważniejsi dla Marcina są widzowie, bo właśnie dla nich tworzy te spektakle, z celem przeniesienia ich na chwilę w inny świat i inną rzeczywistość, aby oderwać ich choć na chwilę od codziennych spraw i zmartwień.

2016 rok to dla Marcina rok ogromnych wyzwań bowiem ruszył z Trasą Koncertową z Największym Magicznym Widowiskiem w Polsce !!! Koncert już okrzyknięto mianem koncertu magii 100-lecia!
24 kwietnia 2016r podczas Koncertu w Warszawie w Hali EXPO XXI nie zabraknie największego dokonania Artysty jakim jest LEWITACJA FORTEPIANU WRAZ Z PIANISTĄ!

Takie spektakle wymagają ogromnego zaangażowania i pasji , które z pewnością kryje Marcina Magiczna Osobowość.

Jak mówi jego żona Ewelina, która towarzyszy mu także na scenie;
„Marcin czaruje nie tylko na scenie, ale czaruje także swoim wnętrzem, tym kim jest!”

Oficjalna strona artysty: www.MarcinMuszynski.com