KRZYSZTOF DRABIK

KRZYSZTOF DRABIK

Człowiek o wielkim sercu.

Ojciec 2 synów: 8letniego Szymona i 6letniego Michała.

Od lat niosący pomoc dla dzieci i młodzieży prowadząc imprezy, licytację i wykonując swoje pokazy. Jest w swej dziedzinie (barman – Flair) wielokrotnym Mistrzem Polski ,Mistrzem Europy, Międzynarodowym Mistrzem Chin i V-ce Mistrzem Pucharu Świata.

Jego dotychczasowym największym osobistym wyróżnieniem zawodowym było zdobycie Nagrody Publiczności w programie Mam Talent za wykonanie najlepszego Show – jak dla niego to najprawdziwsza nagroda lepsza od zwycięstwa.

Tego roku założył Fundację Pomocy Dzieciom „Twój Rekord Pomaga” Patrząc w przód ma wielką nadzieję że w przyszłości zainspiruje swoimi rekordami innych sportowców którzy będą mogli zrobić swój osobisty rekord w swej dyscyplinie i tym samym pomóc tym najmłodszym.

W tym roku przygotowuje się do bardzo ambitnego przejścia linią brzegową Bałtyku. Akcja będzie odbywała się w miesiącu sierpniu i będzie miała na celu pomoc jak największej ilości dzieci które w trakcie wakacji ulegli wypadkom wodnym w Polsce i zagranicą. Krzysztof Drabik w trakcie 20dni będzie musiał pokonać odległość 420km ze Świnoujścia do Gdańska idąc plażą ale równocześnie żonglując butelkami w przód. Ma świadomość tego że czym więcej osób dowie się o tym przejściu tym większej ilości osób uda się pomóc… Jego motto życiowe: Traktuj każdą chwilę tak jakby była ona ostatnia w twoim życiu -kochaj ludzi bo potrzeba miłości nigdy w nas nie zgaśnie.