KAMIL ROMEL-SAMBOR

KAMIL ROMEL-SAMBOR

Przedsiębiorca, Inwestor, Doradca. Karierę zaczynał w jednej z największych polskich korporacji telekomunikacyjnych: Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. (obecnie T-mobile), gdzie prowadził szkolenia wspierając działy sprzedaży. Współpracował z największymi firmami sektora telekomunikacyjnego takimi jak Research in Motion producent Blackberry, Plus, Orange, czy Play. Od 2012 właściciel i Prezes Zarządu firmy organizującej największe w Polsce wydarzenia szkoleniowe – 360 Smart Business Consulting Sp. z o.o.

Zorganizował pierwsze największe „Education Show” – „Pełną Moc Możliwości” Jacka Walkiewicza z udziałem znanych polskich Prelegentów takich jak Marcin Prokop, Kamil Cebulski, Marek Skała czy Ewa Foley. Wydarzenie to zgromadziło w hali EXPO XXI w Warszawie ponad 1200 uczestników. Był również organizatorem wielu spektakularnych eventów szkoleniowych takich jak „Efektywne Przywództwo” z prof. Robertem Cialdini czy Kongresu „Diamenty Sprzedaży” z udziałem Brian Tracy. Do swoich projektów szkoleniowych udało mu się zaprosić najwybitniejszych ekspertów biznesowych, mówców motywacyjnych, aktorów czy przedsiębiorców odnoszących największe sukcesy nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Nawiązał relację biznesowe i przyjacielskie z takimi osobami jak: m.in. Brianem Tracy, Johnem Maxwellem, Robertem Cialdini, Richardem Denny, Jackiem Walkiewiczem, Rafałem Brzoską, Jakubem B. Bączkiem, Mateuszem Grzesiakiem, Sebastianem Kotowem czy Szymonem Hołownią. W październiku tego roku planuje zorganizować największy na skalę europejską kongres dotyczący tematyki przywództwa, z udziałem światowego autorytetu w tej dziedzinie J.C Maxwella. Pozwoli mu to na zgromadzenie na warszawskim Torwarze ponad trzytysięcznej widowni – ludzi takich jak on, nastawionych na ciągły rozwój i drogę do sukcesu.

Z pasją oddaje się rozwojowi biznesu oraz motywowaniu innych do działania. Swojej działalności nie ogranicza tylko do eventów, kreuje kolejne marki w nowych branżach m.in Profit360 – firma dystrybuująca akcesoria sportowe dla największych polskich i międzynarodowych sieci fitnessów, klubów sportowych i organizacji takich jak Pure Jatomi, PZPN, AZS AWF Olsztyn, Total Fitness. Prywatnie uwielbia trekking rowerowy, podróże, kino.

www.360sbc.pl