IWONA BUDZIAK

IWONA BUDZIAK

Iwona Budziak bizneswoman, restauratorka, prezes i założycielka Fundacji Róża oraz właścicielka sieci salonów MrExpert. Angażuje się w pomoc dzieciom z Domu Dziecka przygotowywując wyjątkowe paczki dla nich, inicjatorka i tym samych organizator miejskiej wigilii Gorlickiej dla osób potrzebujących i samotnych.

Marka MrExpert oferuje w swoim asortymencie usługi dorabiania kluczy, naprawę obuwia jak i również wyrabianie pieczątek, wymianę baterii i pasków do zegarków. MrExpert cały czas ulepsza i poszerza ofertę do potrzeb klienta oraz rynku. Nasze salony oferują
kopiowanie kluczy z immobilizerami, wymianę obudów pilotów. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego regularnie poszerzam nasz asortyment usług oraz sprzedaży dodatków do obuwia, galanterię skórzaną, militaria oraz upominków. Posiadamy salony w Rzeszowie, Nowym Sączu, Gorlicach, Jaśle oraz Kielcach.

www.mrexpert.pl

Z miłości do gotowania prowadzi z pasją dwie restauracje Orchidea, Ratuszowa w Gorlicach oraz Kawiarnię Coffeeshop Company w Rzeszowie. Na gości czekają kuchnie polska w nowoczesnym wydaniu, włoska oraz słowacka.To na zaproszenie restauratorki Iwony Budziak przyjechała Magda Gessler promując smaki zdrowych regionalnych produktów i dań. Program telewizyjny kulinarny Ja gotuję Ty próbujesz to jej program. Restauracje goszczą wiele znanych osobistości i celebrytów oraz polityków.To miejsca nie stworzone lecz tworzone dla naszych gości spełniając wszelkie ich oczekiwania. Inspiracje czerpie z podróży oraz z wzorując się na najlepszych światowych szefów kuchni.

www.budziakgastro.pl

Pomysłodawczyni i wykonawca wielu eventów miejskich w Gorlicach, Plaża Party – tony piasku w samym sercu miasta na płycie rynku głównego, Gorlickie smaki z Ewą Wachowicz, w parku miejskim zorganizowanie wielkiego włoskiego dnia i wiele innych.