BEATA KOZAR INTERIOR ART DSIGN

logo beata kozar

BEATA KOZAR INTERIOR ART DSIGN

BEATA KOZAR Interior Art Design to pracownia projektowania wnętrz wyróżniająca się wyjątkowym kontaktem z Klientem, przy szczególnej dbałości o wysoką jakość usług. Najważniejszym celem pracowni jest jak najlepsze dopasowanie wnętrza do potrzeb i marzeń mieszkańców, czy użytkowników. Wykorzystując nieszablonowe myślenie oraz zamiłowanie do przełamywania standardów, Projektantka tworzy każdorazowo unikalne wnętrza, przemyślane funkcjonalnie i harmonijnie skonstruowane. Dba o najmniejszy szczegół i z sukcesem kreuje przestrzeń, aby nawet najprostsze rzeczy sprawiały radość i dawały przyjemność z obcowania z nimi. Uważa, że każdy zasługuje na wnętrze z klasą, szykowne i eleganckie, a przede wszystkim skrojone na miarę.

Pracownia pomaga przejść przez trudny dla wielu czas remontu, udziela konsultacji, organizuje zakupy, wskazuje rozwiązania. Każdy Inwestor może liczyć na opiekę merytoryczną, czuje wsparcie na każdym etapie współpracy i docenia możliwość indywidualnego podejścia. Czasami projektantka musi zahamować fantazję, a czasami namówić do odrobiny szaleństwa.

Rozwijając ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, pracownia realizuje projekty kompleksowo. Zajmuje się także projektowaniem krajobrazu, czyli tego co na zewnątrz domu, aby całość była ze sobą spójna. We współpracy z ogrodnikiem, tworzone są zielone enklawy, miejsca relaksu i odpoczynku. Nowa usługa to home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu przy możliwie niewielkich nakładach finansowych. Kilka trików pozwoli podnieść atrakcyjność i wartość lokalu, wyróżnić ofertę na tle innych, a profesjonalne zdjęcia przyciągną uwagę potencjalnych nabywców. Nowością jest również możliwość urządzenia domu zgodnie z zasadami feng shui, na podstawie indywidualnej analizy wykonanej przez dyplomowaną i doświadczoną specjalistkę wykształconą w Malezji. Może się to przełożyć na widoczną poprawę jakości życia.

Na stałe firma współpracuje ze sprawdzonymi wykonawcami, branżowcami, sklepami i dostawcami, co daje poczucie bezpieczeństwa podczas realizacji projektu.

Sukcesem pracowni jest dynamiczny rozwój, ogromne zainteresowanie Inwestorów i sprawdzony zespół współpracowników. Kreatywność, pasja i wyjątkowa osobowość projektantki Beaty Kozar, dostarczają pracowni wielu zadowolonych Klientów.

Właścicielka dba o wizerunek i kreuje własną markę. Jest członkinią Lady Bussines Club, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach. Studiowała zarządzanie we Wrocławiu, projektowanie wnętrz w Londynie oraz fotografię w Warszawie. Wszystkie te kierunki nauczyły ją otwartości, kompleksowego i kreatywnego myślenia, a także dały silną podstawę do profesjonalizmu. Energię czerpie ze swoich pasji. Kiedyś czynnie zajmowała się motocyklami, a teraz zamieniła to na rajdy turystyczno-offroadowe. Podróżuje, uwiecznia chwile na fotografiach. Inspiruje się innymi kulturami, lokalną sztuką i architekturą, kuchnią, smakami i zapachami. Przywozi smaki do własnej kuchni, która jest dla niej miejscem relaksu. Ostatnio zaczęła grać w golfa.

Gdyby mogła przenieść się w czasie, to zamieszkałaby w Warszawie, ale przedwojennej. Uwielbia tamtą architekturę, kulturę i sztukę. Jest sentymentalną optymistką i idealistką. Lubi pozytywnie patrzeć na świat i wciąż go smakować. Lubi ludzi, lubi rozmawiać i słuchać. Angażuje się w różne akcje charytatywne, bo uważa, że to wraca. Przecież wystarczy czasami niewiele, choćby szczery uśmiech…

www.beatakozar.pl