Patroni Gali Sukcesy i Osobowości

LOGO swiat elit

Świat Elit

,,Świat Elit” to magazyn polityczno-biznesowy funkcjonujący na rynku wydawniczym od 2001 r. Dzięki rzetelnej prezentacji elit politycznych, biznesowych, mundurowych oraz kulturalnych pismo zyskało ogromne uznanie wśród czytelników. Magazyn przedstawia wywiady z politykami różnych opcji politycznych, ludźmi sukcesu, których nie brakuje na rynku rodzimej gospodarki. Czasopismo jest źródłem wskazującym na wiele istotnych kwestii dotyczących świata polityki i biznesu. Prezentujemy wypowiedzi przedstawicieli świata dyplomacji mając nadzieję, że zasugerują one nowe kierunki rozwoju polskiej polityki zagranicznej. Teksty kulturalne na łamach pisma promują wybitnych polskich artystów o znakomitym dorobku twórczym i międzynarodowej sławie. Przedstawiamy znakomitości świata kultury i nauki. Prezentujemy ciekawe felietony i reportaże. W „Świecie Elit” możecie Państwo przeczytać o prestiżowych wydarzeniach odbywających się w naszym kraju. Macie także możliwość poznać opinie kreatorów życia społecznego oraz poglądy ludzi polityki i biznesu.

Magazyn dostarczany jest między innymi do: Kancelarii Prezydenta, Premiera, Sejmu i Senatu, ministerstw, ambasad, placówek dyplomatycznych i przedstawicielstw handlowych poza granicami kraju, ataszatów wojskowych oraz Polonii. Pismo kierowane jest do przedstawicieli lokalnych władz tj.: wojewodowie, prezydenci miast, służby mundurowe (wojsko, policja, straż graniczna, straż pożarna) oraz do polskich i zagranicznych przedsiębiorców (m.in. Parlamentu Europejskiego w Brukseli).

Magazyn prezentujemy również w klubach biznesu, galeriach oraz na najważniejszych wydarzeniach politycznych i gospodarczych w naszym kraju. Jesteśmy Partnerem Polskiego Programu Promocyjnego ,,Teraz Polska”. ,,Świat Elit” jest także dostępny w większych salonach prasowych w ogólnopolskiej sprzedaży sieci RUCH. Nakład czasopisma wynosi 10 tys. egzemplarzy.

www.swiatelit.com.pl