Patroni Gali Sukcesy i Osobowości

neomedia logo

Neomedia.info

Neomedia.info jest nowoczesnym portalem informacyjnym, który rozpoczął swoją działalność w październiku 2013 roku. To pierwszy portal naukowo-informacyjny w Polsce. Rzetelne źródło wiedzy i bogata baza informacji. Platforma promująca takie dziedziny jak: medycyna, astronomia, psychologia, nowe technologie, jak również polityka, gospodarka, finanse oraz aktualne wydarzenia z kraju i ze świata.
Podobnie jak Gala „Osobowości i Sukcesy Roku”, Neomedia.info chce wyróżnić się z tłumu. Tworząc portal naukowo-informacyjny postawiliśmy przed sobą dwa cele: rzetelnie informować i twórczo odkrywać świat. Po rosnącej liczbie czytelników i odsłon portalu, możemy z dumą mówić, że nasze cele realizujemy wzorowo.

Witrynę odwiedza miesięcznie ok. 10 tys. unikalnych użytkowników, którzy generują ok. 50 000 odsłon i liczba ta stale rośnie. W przyszłości firma zamierza inwestować w nowoczesne technologie, pozwalające na dystrybucję treści drogami elektronicznymi (kolejne portale i serwisy internetowe).Neomedia.info to portal, który powstał z myślą o ludziach, którzy cenią sobie rzetelne i zarazem ciekawe informacje – interesujących się nauką, polityką, kulturą, sztuką oraz filmem. Przedstawiamy informacje z całego świata w oparciu o najbardziej wiarygodne źródła. Nasi dziennikarze nie
szczędzą wysiłków dniami i nocami dostarczając najświeższe wiadomości, które często można znaleźć tylko u nas.

Dzięki opisom niekonwencjonalnych artystów i ich dokonań, przedstawiamy czytelnikom inny obraz świata – nie tylko ten, skażony wojnami, skandalami politycznymi czy tragicznymi wydarzeniami. Udowadniamy, że świat nie jest tylko piekłem na Ziemi, pełnym cierpienia i nienawiści, ale ma też swoją dobrą stronę. Rozbudzamy ciekawość, która pomaga odgadywać jego tajemnice, inspirujemy ludzi, by działali niekonwencjonalnie, rozwijali swoje pasje i zmieniali świat na lepsze. 
Nasz portal powstał niedawno – 4 października 2013 roku, lecz tworzyliśmy go w pocie czoła przez 2 ostatnie lata. Jest zatem jak dziecko, a dziecko zawsze patrzy na świat z ciekawością, chęcią odkrywania i przeżywania przygód. Rozwijając nasz portal również patrzymy na świat z takiej perspektywy, bo właśnie ona pomaga nam odkrywać i rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.
Wydawcą portalu Neomedia.info jest spółka „AM Media”, której przedstawicielami są: Anna Borkowska i Maciej Kurowski.

www.neomedia.info