Powrót

Partnerzy Gali Sukcesy i Osobowości

logo JPD

JPdistribution

„JPdistribution dostarcza rozwiązania umożliwiające likwidację barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.
Firma jest generalnym dystrybutorem Roll-A-Ramp – rolowanej rampy najazdowej wykonanej z aluminium lotniczego. Jest to innowacyjne rozwiązanie do pokonywania schodów, progów i innych przeszkód jakie napotykają osoby poruszające się na wózkach manualnych i elektrycznych. Modułowa konstrukcja sprawia, że można dopasować rampę do wymaganej wysokości barier architektonicznych.
O rewelacyjnych możliwościach Roll-A-Ramp przekonało się wiele instytucji w Polsce m.in. Pałac Prezydencki RP,  Meto Warszawskie, IPN w Warszawie, Warszawskie ZOO, Centrum Bankowo-Finansowe, Zespół Szkól Specjalnych w Zamościu, Agencja Rynku Rolnego, Archiwum Państwowe we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Ekonomii w Kielcach oraz szereg firm i osób prywatnych.  
Rampa rolowana Roll-A-Ramp zdobyła również statuetkę „Lidera Bezpieczeństwa Państwa” w ogólnopolskim konkursie pod honorowym patronatem BiuraBezpieczeństwa Narodowego. 
Jpdistribution dostarcza również  innych rozwiązań – najazdy aluminiowe dla ciężkich maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych i osobowych, wózków widłowych i innych. Z produktów naszej firmy korzystają m.in. Autostrada Eksploatacja S.A., Poznań City Center Development oraz wiele firm budowlanych i wykończeniowych.
Nasza firma wciąż się rozwija i wprowadza nowe rozwiązania. Jednym z nich, wprowadzonym w tym roku  jest system ramp i mat podłogowych antypoślizgowych uniwersalnego użytku. Wykonana z niezwykle wytrzymałego tworzywa potrafi przenieść obciążenie nawet 62-tonowego czołgu Leopard.

www.rollaramp.pl

Pozostali partnerzy

Patronat medialny Gali