Luksusowa Marka Roku 2018

Luksusowa Marka Roku 2018

  • utworzone przez: admin
  • 23 kwietnia 2018
Luksusowa Marka Roku 2018

 

 

Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata.
Jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka, wręczana luksusowym firmom, produktom i usługom na całym świecie.
Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Po raz kolejny Gala „Luksusowa Marka Roku 2018” odbędzie się w dniach 23–25 listopada 2018 w luksusowym i prestiżowym hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim. Również po raz kolejny przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, których zwieńczeniem będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 24 listopada. Przez te kilka dni partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody, będą mogli prezentować swoją firmę, usługi i produkty. Będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata biznesu, show-biznesu i mediów.

Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się m.in.: Ghelamco, DQ Vodka, Deutsche Bank, Hawker Beechcraft, Braun, Dr Irena Eris, Eva Minge, Cisowianka, Volvo, Radio Kolor, Jachty Nimbus, Hotel Barriere Le Fouquet’s Paris, Hotel Mikołajki, Mauritius Tourism Promotion Authority, Herbarium Hotel & SPA,Ferrari, Wittchen i inni.

Relacje z Gali „Luksusowa Marka Roku” ukazały się w licznych mediach, takich jak: Canal+, TVN, Fashion TV, TVP Polonia, Polsat Cafe, TV4, TV Biznes, Super Stacja, Radio Kolor, Super Express, Playboy, Businessman, Manager, Business&Life, Business&Beauty oraz w naszym magazynie „Osobowości i Sukcesy”. Relacje pojawiły się na około 30. witrynach internetowych m.in.: Wirtualna Polska, Onet, Interia, Luxusportal, Fashion&Style, Pudelek, Kozaczek, Plejada, Plotek, Fakt, Vipnews itd.

 

Gale „Luksusowa Marka Roku” mają charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Zawsze odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze.

Targi Luksusu. Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2018” spodziewamy się wielu właścicieli i prezesów wiodących firmw Polsce. Ponadto pojawi się duża grupa firm zagranicznych. Nie zabraknie także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. Jest to idealne miejsce na zaprezentowanie swojej firmy, produktu czy usługi, oraz sprzedaż bezpośrednią. Odbędą się liczne sympozja dotyczące rozwoju dóbr luksusowych i jego perspektyw.

 

Kulminacyjnym momentem będzie wręczenie statuetek

„Luksusowej Marki Roku 2018”

 

 

Zapowiedź Gali Luksusowa Marka Roku 2018
www.youtube.com/watch?v=RjE9uE2CPLA

Tak było w zeszłym roku:
www.youtube.com/watch?v=g0vj6q2ZuJY

A tak w latach poprzednich:
www.youtube.com/watch?v=-B6XILrVtrI&t
www.youtube.com/watch?v=fHHg3kjhl9A

Więcej informacji:
www.zamekjanowpodlaski.pl
www.luksusowamarkaroku.pl
www.osobowosciisukcesy.pl
www.facebook.com/LuksusowaMarkaRoku

 

Zapraszamy do kontaktu!

Excellent Events +48 22 253 03 28 info@e-ev.pl

Mariusz Pujszo +48 601 283 089 mariusz.pujszo@luksusowamarkaroku.pl, mariusz.pujszo@e-ev.pl
Katarzyna Motloch + 48 505 809 249 katarzyna.motloch@luksusowamarkaroku.pl, katarzyna.motloch@e-ev.pl

Piotr fryjewicz +48 602 439 227 piotr.fryjewicz8@luksusowamarkaroku.pl

Zostaw komentarz!