O galach

Statuetki Osobowości i Sukcesy 2019 rozdane!

30 marca w należącym do Grupy Arche luksusowym hotelu Pałac i Folwark Łochów pod Warszawą, odbyła się IX edycja Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2019”. Wręczono statuetki za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości oraz inicjatyw społecznych. Ten wyjątkowy wieczór prowadziły Kasia Motloch i Wiola Wrzesińska.

Organizatorem i pomysłodawcą jest Mariusz Pujszo, wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy”.

Najważniejsi byli jednak tego wieczoru laureaci, których wybrali członkowie Redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz laureaci nagradzani w poprzednich edycjach.

Kto się znalazł w tym gronie? Statuetki zostały przyznane w kategoriach: „Osobowość Roku”, „Super Sukces Roku”, „Sukces Roku”, „Człowiek Sukcesu”, „Międzynarodowy Sukces Roku” i wyróżnienie „Na Drodze do Sukcesu”.

Laureatami statuetek „Osobowość Roku 2019” zostali: Piotr Rubik, Leszek Czajka, Piotr Gąsowski, Marcin Miller, Zbigniew Buczkowski, Karol Strasburger, prezes UODO Edyta Bielak-Jomaa, prof. Mirosław Wielgoś, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Katarzyna Bonda, Tadeusz Drozda, Olga Bończyk, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Zanussi, Teo Vafidis, prof. Michał Kleiber, Ryszard Rembiszewski, prof. Wiesław Tarnowski, Mieczysław Nowicki.

Statuetki „Człowiek Sukcesu Roku 2019” odebrali: Monika Białek, Beata Drzazga, Anna Kolisz, Waldemar Gawłowski, Piotr Mikulec, Antoni Piekut, Andrzej Kraśnicki, Zbigniew Cierniak, Wojciech Kurowski, Andrzej Saenger i Anna Wicha.

W kategorii „Super Sukces Roku 2019” nie mieli sobie równych La Vie Skin i Holiday Park & Resort. Statuetką „Sukces Roku 2019” uhonorowane zostały Muszynsky Show, którą odebrali Ewelina Muszyńska i Marcin Muszyński, Opax, INTEROLEO Extra Virgin – Najlepszy Produkt, Biuro Podróży HolidayCafe.pl, Ankol Poland, KGH Polska Sp. z o. o., Rubin Beef, Fabryk Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk, Odkupienie Win, Restauracja Thaisty, MO.YA fashion, PrintMedia24.pl, Horizon Air Services Gołembiewski, Jump Planet, The Legendary Jack’s Bar&Restaurant Poland, Bartla Development – Osiedle Harmonia, Klinika Aesthetica, CLAUDIE design, Łyko Jubiler, Grupo Mahersol & Kancelaria Joanna Herman, Spillo Media Group, Sara Zalewska, Kaczyński Inwestycje, Smart Kid Belt, marka NANOMAX Dynamic Technology, Zwycięzcy Pucharu Gordona Bennetta – Jacek Bogdański i Mateusz Rękas, PGE Narodowy, Warszawska Opera Kameralna odebrała dyrektor Alicja Węgorzewska, Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich, Serial „Ojciec Mateusz” odebrał producent Krzysztof Grabowski, Michał Piela, Program Poszukiwacze Historii – Olaf Popkiewicz i Sebastian Witkowski, Kino Świat, Babilon Promotion – Grupa Boksu Zawodowego, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Radio dla Ciebie, Smak Natury Marek Hałat, Golden Grant, Vima Collection, GP Systems Grzegorz Parat, Tatra Premium Magazine, TV MAZOVIA, Thalgo, JAAQOB, Krakowski Teatr Komedia, Biuro Programu „NIEPODLEGŁA”, Centrum Rehabilitacji Kompleksowej, Geria Medica, Izabella Żebrowska, PZKosz odebrał prezes Radosław Piesiewicz, Igor Jaszczuk, Aneta Larysa Knap – kolekcja Gold (Najlepszy produkt), Paweł Jaguś, Expertoo, Orchid Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie, Klinika Dr. Strzałkowski.

Z kolei statuetki „Międzynarodowy Sukcesy Roku” odebrali: Mateusz Grzesiak i Eveline Cosmetics.

Nagroda za Międzynarodowy Sukces Roku zostaje przyznana Dr. Mateuszowi Grzesiakowi za naukowe i biznesowe osiągnięcia na rynkach zagranicznych oraz międzynarodowe propagowanie kultury edukacji.

Dr Mateusz Grzesiak jest przedsiębiorcą, konsultantem oraz psychologiem biznesu. Wykładał w 7 językach, napisał 17 książek, jest pionierem rynku rozwoju osobistego w Polsce. Pracował m.in. z Audi, Orlenem, Google, Coca-Colą, Siemensem i wieloma innymi organizacjami.

Specjalnymi wyróżnieniami „Na Drodze Do Sukcesu Roku 2019” uhonorowani zostali: Izabella Krzan, Patrycja Wieja, Dariusz Janik, Piotr Maksymiuk, Niekasyno, Małgorzata Kucharska i Natalia Opyrchał.

Statuetki osobiście wręczył Mariusz Pujszo- „Już po raz dziewiąty nagrodziliśmy wyjątkowe osobowości, które poprzez swoją pracę czy działalność w minionym roku zasłużyły na wyróżnienie. Nasze nagrody pokazują, że sukces może odnieść każdy. Muszę tutaj podkreślić, że w tym roku nagrodę otrzymało wiele firm i osób z województwa mazowieckiego, co pokazuje o jego silnym zapleczu i możliwościach”.

 

Wydarzenie uświetniło około 500 gości z Polski, jak i z całego świata. Dla wszystkich przybyłych przygotowano liczne atrakcje oraz występy artystyczne, spotkania z tegorocznymi laureatami. Na scenie pojawili się między innymi: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Natalia Opyrchał, Izabela Trojanowska, Olga Bończyk, Marcin Miller, a także prosto z Paryża Jerry Leonide w duecie z zespołem Clarisse Sisters z gorącego Mauritiusa. Na scenie Goście podziwiali występ skrzypaczki Izabelli Żebrowskiej a także po sukcesie w Brazylii Ewa Vieira z

gorącym tanecznym pokazem Grupy As Belezas do Brasil.

Mocnym akcentem Gali był pokaz kolekcji autorskiej marki MO.YA fashion. Również ekscytującym elementem była licytacja na rzecz Fundacji „Jestem Optymistą”.

 

Partnerem Gali było Województwo Mazowieckie, firma United Beverages, która zapewniła tego wieczoru wykwintne alkohole: wino Beronia Roja, prosecco Marchio, wódkę Nemiroff de Luxe oraz whiskey Bushmills Black Bush. W gronie partnerów Gali znalazł się także hotel Sofitel Mauritius. Nad przebiegiem i organizacją Gali czuwała firma Excellent Events oraz magazyn „Osobowości i Sukcesy”.

 

GALERIA


O GALACH „OSOBOWOŚCI I SUKCESY”

Pomysłodawcą Gali „Osobowości i Sukcesy” jest Mariusz Pujszo:

Tylko wyrazista Osobowość potrafi obronić swoje racje, potrafi walczyć z wszelkimi przeciwnościami, mieć wytrwałość, optymizm i wiarę w siebie. Wybitne Osobowości kształtują wszystko co nas otacza. Osobowości są ciekawe nieznanego, stawiają czoła wszystkiemu i wszystkim.

Sukces to motywacja każdego działania, chęć wyróżnienia się wśród innych. Kreatywność, oryginalność i optymizm. Odniesienie sukcesu to wyznaczenie sobie celów i ich realizacja, czyli wiara w to co się robi i determinacja. Miarą sukcesu nie musi być tylko wielkość przedsięwzięcia, wysokość obrotów finansowych. Sukces może odnieść każdy. Od malowniczej agroturystyki po luksusowy hotel, od małej fabryki kosmetyków po fabrykę samochodów, od niewielkiego salonu po luksusowe SPA.

Podczas Gali „ Osobowości i Sukcesy Roku” statuetki odbierają najwybitniejsze Osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki wręczamy w poszczególnych kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. Wręczamy również honorowe statuetki za całokształt. Na Gali zostaną również uhonorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

Oprócz wspaniałego bankietu, mają miejsce liczne występy artystyczne, pokazy mody oraz wiele innych atrakcji. Gale „Osobowości i Sukcesy Roku” są zawsze relacjonowane przez liczne media. Informacje o tym wydarzeniu pojawiają się w wielu stacjach TV, w prasie i na witrynach internetowych. Nasze Gale zawsze były nie tylko ważnym wydarzeniem kulturalnym, ale również biznesowym i towarzyskim, na które zostają zapraszani przedstawiciele biznesu i show-biznesu. Partnerami owych Gal są przedstawiciele polskich i zagranicznych firm. Umożliwiamy spędzenie miło czasu, a zarazem zaprezentowanie swojej firmy – pochwalenie się sukcesami i osiągnięciami.

Osobowości i Sukcesy Zawsze nasze Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Zawsze nasze Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Na Galach bawi się ok. 500 osób, w tym czołowi biznesmeni, artyści, dziennikarze i sportowcy. Nie brakuje również gości z zagranicy. Na Galę zostają zapraszani poprzedni laureaci Gali „Osobowości i Sukcesy Roku”.

Oprócz wyśmienitej i luksusowej kuchni, specjalnie przygotowanej na ten wieczór oraz najlepszych trunków, nie brakuje licznych atrakcji. Występują gwiazdy polskiej sceny. Kulminacyjnym momentem jest wręczenie statuetek „Osobowości Roku” oraz „Sukcesy Roku”.

Mottem przewodnim wszystkich Gal jest powiedzenie: Nie ten odnosi sukces kto wcześnie rano wstaje, ale ten kto wstaje uśmiechnięty – Mariusz Pujszo.

Relacje z Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” znajdują się m.in.:

http://www.youtube.com/watch?v=FjRaq1GjvZ8
http://www.youtube.com/watch?v=vLJo3cs0iPs&feature=youtu.beWIDEO,wid,14266085,wiadomosc.html
http://www.youtube.com/watch?v=sa1QY-F8580