O galach

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że po licznych konsultacjach w trosce o Wasze i nasze zdrowie oraz bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu w czasie Jubileuszowej Gali „Osobowości i Sukcesy”. Zdrowie i bezpieczeństwo musi być zawsze na pierwszym miejscu. Będziemy z uwagą obserwowali sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie. I jak tylko nadejdą sprzyjające okoliczności, to powiadomimy Państwa o nowym terminie Gali. 
Co się odwlecze, to nie uciecze!

Magazyn Osobowości i Sukcesy pojawi się bez zmian pod koniec kwietnia

z wyrazami szacunku
Mariusz Pujszo, wraz z całą redakcją 


 

 

 

10 lat Gali Osobowości i Sukcesy
Wielki jubileusz już w kwietniu

 

Już 4 kwietnia 2020 roku w Hotelu Pałac i Folwark Łochów w Łochowie odbędzie się X edycja Gali „Osobowości i Sukcesy 2020”. To jedyne takie prestiżowe wydarzenie, które od 10 lat gromadzi wyjątkowych ludzi z różnych środowisk, największe Osobowości, firmy i ludzi sukcesu.

 

Sukces Roku – jedyna nagroda tego typu oraz jedyna statuetka, wręczana firmom, produktom i usługom na całym świecie. Osobowość Roku – jedyna nagroda tego typu, skierowana do wybitnych osób świata biznesu, sportu, nauki, kultury i mediów.

 

W luksusowym hotelu Folwark Łochów w Łochowie przez cały weekend odbywać się będą spotkania z naszymi laureatami nagrody „Osobowości Roku 2020”. Ponadto będzie możliwość zapoznania się z firmami czy produktami, które otrzymują tytuł „Sukces Roku 2020”! Zwieńczeniem tego niezapomnianego weekendu, będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 4 kwietnia.

Przez te kilka dni partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody będą mogli prezentować swoją firmę, usługi i produkty. Ponadto będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata show-biznesu i mediów. Ponieważ Gala jest organizowana po raz dziesiąty, to zaprosimy na ten jubileuszowy wieczór naszych laureatów z poprzednich lat.

 

Wśród dotychczasowych laureatów nagrody „Osobowość Roku” znaleźli się m.in.: Katarzyna Figura, Beata Tadla, Julia Wieniawa, Dawid Kwiatkowski, Beata Kozidrak, Cezary Pazura, Ewa Błaszczyk, Piotr Fronczewski, Łukasz Jemioł, Patricia Kazadi, prof. Henryk Skarżyński, Aleksander Doba, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Katarzyna Grochola, Krzysztof Ibisz, prof. Michał Kleiber, prof. Zbigniew Lew-Starowicz, Zenon Martyniuk, Dorota Rabczewska – Doda, Maciej Zień, Michał Piróg, Martyna Wojciechowska, Sylwia Grzeszczak, Katarzyna i Cezary Żakowie, Artur Barciś, Iwona Pavlović, Maciej Orłoś, Aleksandra Szwed, Tomasz Ossoliński, Leszek Czajka, Piotr Gąsowski, Marcin Miller, Zbigniew Buczkowski, Karol Strasburger, prof. Mirosław Wielgoś, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Katarzyna Bonda, Tadeusz Drozda, Olga Bończyk, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Zanussi, Teo Vafidis, Ryszard Rembiszewski, prof. Wiesław Tarnowski, Mieczysław Nowicki, a nawet Prezydent Lech Wałęsa.

 

Honorowe statuetki za całokształt odebrali m.in.: Jerzy Gruza, Magdalena Zawadzka, Jerzy Połomski i Bohdan Łazuka.

Równie ważnym elementem Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2020” będzie uhonorowanie firm, produktów lub usług, które w roku 2019 odniosły największy sukces w poszczególnych kategoriach. W ramach wyróżnień wręczone zostaną statuetki „Sukces Roku 2020”! Wśród dotychczasowych Laureatów „Sukcesów” znaleźli się m.in.: Jeronimo Martins, Wittchen, Ptak S.A., Hotel Mikołajki, Centrum Nauki Kopernik, Itaka, Pytanie na Śniadanie, Muzeum Łazienki Królewskie, Warszawska Opera Kameralna, Serial „Ojciec Mateusz”, Radio Kolor, Radio dla Ciebie, Kino Świat i PGE Narodowy.

 

A kto otrzyma nagrodę w tym roku? Laureatów poznamy już niebawem.

 

Już teraz wejdź na www.osobowosciisukcesy.pl i zgłoś się do nas! Weź udział w 10 edycji tego wyjątkowego wydarzenia roku.

 

GALERIA


O GALACH „OSOBOWOŚCI I SUKCESY”

Pomysłodawcą Gali „Osobowości i Sukcesy” jest Mariusz Pujszo:

Tylko wyrazista Osobowość potrafi obronić swoje racje, potrafi walczyć z wszelkimi przeciwnościami, mieć wytrwałość, optymizm i wiarę w siebie. Wybitne Osobowości kształtują wszystko co nas otacza. Osobowości są ciekawe nieznanego, stawiają czoła wszystkiemu i wszystkim.

Sukces to motywacja każdego działania, chęć wyróżnienia się wśród innych. Kreatywność, oryginalność i optymizm. Odniesienie sukcesu to wyznaczenie sobie celów i ich realizacja, czyli wiara w to co się robi i determinacja. Miarą sukcesu nie musi być tylko wielkość przedsięwzięcia, wysokość obrotów finansowych. Sukces może odnieść każdy. Od malowniczej agroturystyki po luksusowy hotel, od małej fabryki kosmetyków po fabrykę samochodów, od niewielkiego salonu po luksusowe SPA.

Podczas Gali „ Osobowości i Sukcesy Roku” statuetki odbierają najwybitniejsze Osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki wręczamy w poszczególnych kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. Wręczamy również honorowe statuetki za całokształt. Na Gali zostaną również uhonorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

Oprócz wspaniałego bankietu, mają miejsce liczne występy artystyczne, pokazy mody oraz wiele innych atrakcji. Gale „Osobowości i Sukcesy Roku” są zawsze relacjonowane przez liczne media. Informacje o tym wydarzeniu pojawiają się w wielu stacjach TV, w prasie i na witrynach internetowych. Nasze Gale zawsze były nie tylko ważnym wydarzeniem kulturalnym, ale również biznesowym i towarzyskim, na które zostają zapraszani przedstawiciele biznesu i show-biznesu. Partnerami owych Gal są przedstawiciele polskich i zagranicznych firm. Umożliwiamy spędzenie miło czasu, a zarazem zaprezentowanie swojej firmy – pochwalenie się sukcesami i osiągnięciami.

Osobowości i Sukcesy Zawsze nasze Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Zawsze nasze Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Na Galach bawi się ok. 500 osób, w tym czołowi biznesmeni, artyści, dziennikarze i sportowcy. Nie brakuje również gości z zagranicy. Na Galę zostają zapraszani poprzedni laureaci Gali „Osobowości i Sukcesy Roku”.

Oprócz wyśmienitej i luksusowej kuchni, specjalnie przygotowanej na ten wieczór oraz najlepszych trunków, nie brakuje licznych atrakcji. Występują gwiazdy polskiej sceny. Kulminacyjnym momentem jest wręczenie statuetek „Osobowości Roku” oraz „Sukcesy Roku”.

Mottem przewodnim wszystkich Gal jest powiedzenie: Nie ten odnosi sukces kto wcześnie rano wstaje, ale ten kto wstaje uśmiechnięty – Mariusz Pujszo.

Relacje z Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” znajdują się m.in.:

http://www.youtube.com/watch?v=FjRaq1GjvZ8
http://www.youtube.com/watch?v=vLJo3cs0iPs&feature=youtu.beWIDEO,wid,14266085,wiadomosc.html
http://www.youtube.com/watch?v=sa1QY-F8580