O galach

Już w marcu Gala Osobowości i Sukcesy 2019!

Zbliża się gala w otoczeniu największych Osobowości, firm i ludzi sukcesu 2019 roku. Już 30 marca 2019 roku w Hotelu Pałac i Folwark Łochów w Łochowie odbędzie się VIII edycja Gali „Osobowości i Sukcesy 2019″. To jedyne takieprestiżowe wydarzenie, które gromadzi wyjątkowych ludzi z różnych środowisk.

Sukces Roku – jedyna nagroda tego typu oraz jedyna statuetka, wręczana firmom, produktom i usługom na całym świecie. Osobowość Roku – jedyna nagroda tego typu, skierowana do wybitnych osób świata biznesu, sportu, nauki, kultury i mediów.

W luksusowym hotelu Folwark Łochów w Łochowie przez cały weekend odbywać się będą spotkania z naszymi laureatami nagrody „Osobowości Roku 2019″. Ponadto będzie możliwość zapoznania się z firmami czy produktami, które otrzymują tytuł „Sukces Roku 2019″! Zwieńczeniem tego niezapomnianego weekendu, będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 30 marca. W ubiegłym roku nagrodę odebrali m.in.: Otylia Jędrzejczak, Viola Piekut, Edyta Herbuś, Katarzyna Figura, Julia Wieniawa, Piotr Kupicha, Rafał Brzozowski, Beata Tadla, Bożena Dykiel, CLEO, Agnieszka Kaczorowska, Magda Gessler, Dawid Kwiatkowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

A kto otrzyma nagrodę w tym roku? Laureatów poznamy już niebawem.

Przez te kilka dni będzie można zaprezentować swoją firmę, usługi czy produkty, nawiązać cenne kontakty z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia- ludźmi ze świata show-biznesu i mediów.

To będzie wyjątkowy wieczór i niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich.

Już teraz wejdź na www.osobowosciisukcesy.pl i zgłoś się do nas! Weź udział w największym biznesowym i towarzyskim wydarzeniu tego roku.


O GALACH „OSOBOWOŚCI I SUKCESY”

Pomysłodawcą Gali „Osobowości i Sukcesy” jest Mariusz Pujszo:

Tylko wyrazista Osobowość potrafi obronić swoje racje, potrafi walczyć z wszelkimi przeciwnościami, mieć wytrwałość, optymizm i wiarę w siebie. Wybitne Osobowości kształtują wszystko co nas otacza. Osobowości są ciekawe nieznanego, stawiają czoła wszystkiemu i wszystkim.

Sukces to motywacja każdego działania, chęć wyróżnienia się wśród innych. Kreatywność, oryginalność i optymizm. Odniesienie sukcesu to wyznaczenie sobie celów i ich realizacja, czyli wiara w to co się robi i determinacja. Miarą sukcesu nie musi być tylko wielkość przedsięwzięcia, wysokość obrotów finansowych. Sukces może odnieść każdy. Od malowniczej agroturystyki po luksusowy hotel, od małej fabryki kosmetyków po fabrykę samochodów, od niewielkiego salonu po luksusowe SPA.

Podczas Gali „ Osobowości i Sukcesy Roku” statuetki odbierają najwybitniejsze Osobowości, które swoją postawą w danym roku zasłużyły na to wyróżnienie. Statuetki wręczamy w poszczególnych kategoriach: polityka, sport, film, nauka ,kultura, sztuka, moda, biznes, muzyka itd. Wręczamy również honorowe statuetki za całokształt. Na Gali zostaną również uhonorowane firmy, które w danym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

Oprócz wspaniałego bankietu, mają miejsce liczne występy artystyczne, pokazy mody oraz wiele innych atrakcji. Gale „Osobowości i Sukcesy Roku” są zawsze relacjonowane przez liczne media. Informacje o tym wydarzeniu pojawiają się w wielu stacjach TV, w prasie i na witrynach internetowych. Nasze Gale zawsze były nie tylko ważnym wydarzeniem kulturalnym, ale również biznesowym i towarzyskim, na które zostają zapraszani przedstawiciele biznesu i show-biznesu. Partnerami owych Gal są przedstawiciele polskich i zagranicznych firm. Umożliwiamy spędzenie miło czasu, a zarazem zaprezentowanie swojej firmy – pochwalenie się sukcesami i osiągnięciami.

Osobowości i Sukcesy Zawsze nasze Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Zawsze nasze Gale odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. Przez Osobowość do Sukcesu!

Na Galach bawi się ok. 500 osób, w tym czołowi biznesmeni, artyści, dziennikarze i sportowcy. Nie brakuje również gości z zagranicy. Na Galę zostają zapraszani poprzedni laureaci Gali „Osobowości i Sukcesy Roku”.

Oprócz wyśmienitej i luksusowej kuchni, specjalnie przygotowanej na ten wieczór oraz najlepszych trunków, nie brakuje licznych atrakcji. Występują gwiazdy polskiej sceny. Kulminacyjnym momentem jest wręczenie statuetek „Osobowości Roku” oraz „Sukcesy Roku”.

Mottem przewodnim wszystkich Gal jest powiedzenie: Nie ten odnosi sukces kto wcześnie rano wstaje, ale ten kto wstaje uśmiechnięty – Mariusz Pujszo.

Relacje z Gali „Osobowości i Sukcesy Roku” znajdują się m.in.:

http://www.youtube.com/watch?v=FjRaq1GjvZ8
http://www.youtube.com/watch?v=vLJo3cs0iPs&feature=youtu.beWIDEO,wid,14266085,wiadomosc.html
http://www.youtube.com/watch?v=sa1QY-F8580