Design, klasa, luksus – poznaj szeroką ofertę firmy Expertoo International

Design, klasa, luksus – poznaj szeroką ofertę firmy Expertoo International

  • utworzone przez: admin
  • 27 czerwca 2018

EXPERTOO INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. to profesjonalna i dynamicznie rozwijająca się firma branży transportowej oraz wiodący polski producent mebli najwyższej jakości. Działalność firmy rozpoczęła się w roku 2015. Świadcząc usługi transportowe na wysokim poziomie firma szybko zdobyła zaufanie na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Expertoo posiada liczną flotę samochodów ciężarowych oraz zatrudnia profesjonalistów, dla których na pierwszym miejscu jest zawsze zadowolenie klienta. Firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję mebli. Motywacją do działań w tym kierunku było zamiłowanie Właścicieli do designerskich, nowoczesnych aranżacji pełnych klasy, luksusu i stylu. Cała załoga firmy Expertoo wkłada mnóstwo starań w to, aby wzory mebli były unikalne, materiały szczególnie wytrzymałe, a klient uzyskał maksymalny poziom satysfakcji z ich użytkowania. Bestsellerem w zakresie produkcji są stoły wykonane z dzikiego dębu pozyskiwanego w Karpatach. Stoły dostępne są w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych.

Firma oferuje pomoc w doborze krzeseł i akcesoriów, chętnie też wskazuje salony, w których klient może dopracować aranżację wnętrz. Firma pokłada ogromne zaufanie w marketingu i zdaje sobie sprawę z tego, że jest on dźwignią handlu. Chętnie uczestniczy w targach, promuje swoją ofertę na wystawach, nie daje o sobie zapomnieć poprzez odwiedziny przedstawicieli, którzy nieustannie weryfikują najnowsze trendy meblowe i wdrażają je do produkcji. Odbiorcę oferty firmy Expertoo stanowi szereg branż. Począwszy od apartamentów prywatnych, meble, będące przedmiotem produkcji firmy, zdobią urzędy, restauracje i lokale. Firma stara się aby oferta była dostępna dla klientów indywidualnych dosłownie na wyciągnięcie ręki, w tym celu nawiązuje współpracę z salonami meblowymi na terenie kraju, architektami, przedstawicielami szeroko rozumianej branży meblowej. Oprócz dbałości o relacje z klientami, firma Expertoo ma duży szacunek do konkurencji, ponieważ wie ile trudu wkłada w proces produkcji mebli oraz chce wspólnymi siłami kreować pozytywny wizerunek współczesnego designu.

Na poniżej prezentowanych fotografiach, mogą Państwo zauważyć kilka stołów cieszących się szczególnym zainteresowaniem klientów. Stół Magnat jest produktem idealnie podkreślającym jadalnie i kuchnie. Dostępny jest w kilku wymiarach: 160×90, 180×90, 220×100. 260×100, 300×120, 400×120 cm oraz w kilku wariantach kolorystycznych: dąb złocisty, dąb bielony, stary dąb, dziki dąb. Grubość blatu wynosi 2,5 cm. Dodatkową grubość stanowi 7-centymetrowa listwa wspierająca konstrukcję. Cała załoga firmy Expertoo wkłada mnóstwo starań w to, aby wzory mebli były unikalne, materiały szczególnie wytrzymałe, a klient uzyskał maksymalny poziom satysfakcji z ich użytkowania. Magnat Duke 82 83 Stół Duke jest produktem wzbogaconym elementami ze stali szlachetnej, które świetnie komponują się z akcentami kuchennymi z danego tworzywa. Produkt jest dostępny w wymiarach: 180×100, 220×100, 260×100 oraz w kilku wariantach kolorystycznych: dąb złocisty, dąb bielony, stary dąb, dziki dąb. Grubość blatu wynosi 5 cm. Produktem o  podobnej grubości blatu (5 cm) jest stół Hidalgo, który dostępny jest w podobnych Hidalgo wariantach kolorystycznych oraz w wymiarach: 180×90, 220×100, 260×100, 300×120, 400×120. Lord podobnie jak Magnat, posiada w połączeniu z listwą, gruby blat sięgający aż 7 cm. Jest dostępny w wariantach kolorystycznych: dąb złocisty, dąb bielony, stary dąb, dziki dąb oraz w wymiarach: 180×90, 220×100, 260×100, 300×120, 400×120.

źródło: Expertoo International

 

 

Zostaw komentarz!