Aktualności

GALA „OPTYMISTA ROKU 2017”

Już 19 sierpnia br. w hotelu „Folwark Łochów” w Łochowie odbędzie się Gala „Optymista Roku 2017”, zorganizowana na cześć i wprzed dzień Światowego Festiwalu Optymizmu. Doskonała lokalizacja w Dolinie Dolnego Bugu nad rzeką Liwiec z pewnością będzie sprzyjała optymistycznej aurze tegoż wydarzenia, a także pozytywnemu nastawieniu oraz nawiązywaniu relacji biznesowych i towarzyskich. Ten wyjątkowy wieczór zgromadzi wielu optymistów z kraju i za granicy. Z kolei wyśmienite menu i wyselekcjonowane alkohole zachwycą nawet najbardziej wymagających Gości.
Galowy wieczór uświetnią występy artystyczne wokalistów takich jak: Krzysztof KASA Kasowski, Agnieszka Wiechnik, Natalia Pujszo, Danuta Stankiewicz, a także Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. O pozytywny nastrój zadba również Marcin Muszyński, który przeniesie Gości w niezwykły świat magii. Na scenie pojawi się również Izabela Żebrowska, która oczaruje Gości klasyką gry na skrzypcach. A dla spragnionych dodatkowych wrażeń przygotowano licytację przedmiotów ofiarowanych na poczet Fundacji „Jestem Optymistą”.
Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie jednak nagrodzenie statuetkami osób i firm, które swoją optymistyczną postawą, uśmiechem i życzliwością zarażają innych, a w swojej działalności kierują się szacunkiem i kulturą. Tytuł „Optymista Roku 2017” otrzymają Iwona Pavlović, prof. Mirosław Ząbek, Robert Rutkowski, Danuta Stankiewicz, prof. Paweł Buszman, Stefan Friedmann, Jarosław Chałas, prof. Wiesław Banyś i Maciej Orłoś. Jedno jest pewne… Pozytywnych emocji, uśmiechu i optymizmu w ten wyjątkowy wieczór z pewnością nie zabraknie!