Aktualności

GALA LUKSUSOWA MARKA ROKU 2017

Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata.

Jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka, wręczana luksusowym firmom, produktom i usługom na całym świecie.

Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Po raz kolejny Gala „Luksusowa Marka Roku 2017” odbędzie się poza Warszawą, w dniach 17–19 listopada 2017 r. w luksusowym i prestiżowym hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim. Również po raz kolejny przez cały weekend odbywać się będą Targi Luksusu, których zwieńczeniem będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 18 listopada. Przez te kilka dni partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody, będą mogli prezentować swoje firmy, usługi i produkty. Będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata biznesu, show-biznesu i mediów.

Statuetki „Luksusowej Marki Roku” przyznawane są od kilku lat. Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się m.in.: Ghelamco, DQ Vodka, Deutsche Bank, Hawker Beechcraft, CH Promenada, Braun, Dr Irena Eris, Eva Minge, Cisowianka, Volvo, Radio Kolor, Jachty Nimbus, Hotel Barriere Le Fouquet’s Paris, BH Meble, Hotel Marina Club, Hotel Mikołajki, Mauritius Tourism Promotion Authority, Herbarium Hotel & SPA, Renault Talisman, Grupa Deluxe Gosia Stowarzyszenie Hoteli Historycznych, Ferrari, Wittchen, Gosia Baczyńska, Batycki itd. Relacje z Gali „Luksusowa Marka Roku” ukazały się w licznych mediach, takich jak: Canal+, TVN, TVP Polonia, Polsat Cafe, TV4, TV Biznes, Super Stacja, Radio Kolor, Super Express, Fakt, Playboy, Gwiazdy, Angora, Businessman, Manager, Magazyn VIP, Business&Life, Business&Beauty, Home&Market, Świat Elit oraz w naszym magazynie „Osobowości i Sukcesy”. Relacje pojawiły się na około 30. witrynach internetowych m.in.: Wirtualna Polska, Onet, Interia, Luxusportal, Fashion&Style, Pudelek, Kozaczek, Plejada, Plotek, Fakt, Vipnews itd.
Gale „Luksusowa Marka Roku” mają charakter nie tylko biznesowy, ale i towarzyski. Zawsze odbywają się w spontanicznej i przyjacielskiej atmosferze. W piątek 17 listopada, po raz pierwszy odbędą się wybory Miss Luxury &Beauty! Wybory Miss połączone z pokazami mody najbardziej rokujących projektantów mody nie tylko z Polski. Tego wieczoru odbędzie się również wyjątkowy koncert trzech tenorów!

Targi Luksusu.

Na Gali „Luksusowa Marka Roku 2017” spodziewamy się wielu właścicieli i prezesów wiodących firm w Polsce. Ponadto pojawi się duża grupa firm zagranicznych. Nie zabraknie także prezesów firm, którzy tworzyli i tworzą rynek dóbr luksusowych. Jest to idealne miejsce na zaprezentowanie swojej firmy, produktu czy usługi, oraz sprzedaż bezpośrednią. Odbędą się liczne sympozja dotyczące rozwoju dóbr luksusowych i jego perspektyw. dotyczące rozwoju dóbr luksusowych i jego perspektyw. Na koniec uroczystości wielkie widowisko sztucznych ogni!
Kulminacyjnym momentem będzie wręczenie statuetek Luksusowej Marki Roku 2016

Zostań Partnerem Gali!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzednich edycji Gali

„Luksusowa Marka Roku”

Tak było w zeszłym roku:

A tak w latach poprzednich:

www.youtube.com/watch?v=fHHg3kjhl9A

www.youtube.com/watch?v=pEj7ycDvRRE

Więcej informacji:

www.zamekjanowpodlaski.pl

www.luksusowamarkaroku.pl

www.osobowosciisukcesy.pl

www.facebook.com/LuksusowaMarkaRoku

Zapraszamy do kontaktu
Excellent Events +48 22 253 03 28 info@e-ev.pl
Mariusz Pujszo +48 601 283 089 mariusz.pujszo@e-ev.pl
Katarzyna Bińczyk +48 501 600 743 katarzyna.binczyk@e-ev.pl
Barbara Stefanowska +48 665 287 465 barbara.stefanowska@e-ev.pl
Katarzyna Motloch + 48 796 516 006 katarzyna.motloch@e-ev.plmotloch@e-ev.pl